logo

pasek
gitarzysci

Valid XHTML 1.0 Transitional

O serwisie/pomoc


Strona została stworzona w celu umożliwienia publikacji materiałów związanych z instrumentem jakim jest gitara.

Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie w zakresie regulacji, naprawy, budowy lub renowacji gitar i/lub sprzętu związanego z tym instrumentem, którym chciałbyś się podzielić to zapraszam do napisania artykułu lub tutoriala/fotorelacji. Mile widziane są dodatkowe zdjęcia oraz próbki audio.

Publikacja materiałów w serwisie jest bardzo prosta. Wystarczy błyskawiczna rejestracja, która umożliwia również zarządzanie opublikowanymi treściami oraz dodawanie komentarzy do istniejących wpisów.

Po dokonaniu rejestracji pojawiają się dodatkowe opcje pozwalające na publikację własnych artykułów oraz ich edytowanie i usuwanie. Podczas edycji, w dolnej części znajduje panel pozwalający na dołączanie grafiki oraz plików audio. Są one automatycznie załączane do odpowiedniego wpisu. Każdy nowy artykuł przed publikacją musi zostać zaakceptowany przez administratora, który sprawdza jego zgodność z regulaminem oraz jakość publikowanych treści. Do czasu akceptacji artykuł jest dostępny wyłącznie dla autora oraz administratora.

Jeśli masz pytanie lub pomysł związany z serwisem to serdecznie zapraszam do kontaktu.

Zachęcam do promowania serwisu Gitara DIY poprzez umieszczanie jednego z przygotowanych buttonów.

home
home
home